1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
"WinDoor" салон дверей та вікон
+380 показать номер
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийПанаса Мирного 16/1 ЖК Амстердам
Карта

Шпонированные межкомнтаные двери WoodWay

Модельний ряд міжкімнатних дверей фабрики «ВудВей» представлений серіями «Класика» та «Модерн», «Стандарт» та «Еліт». Великий асортимент продукції відповідно до сучасних тенденцій мистецтва дизайну надасть можливість придбати продукцію, що підкреслить вишуканість та стиль Вашого інтер’єру.
в виде галереив виде списка
1 2
Тернопільська фабрика дверей «ВудВей» – один з кращих виробників міжкімнатних дверей в Україні. Її продукція, що за своїми характеристиками відповідає кращим європейським зразкам, користується популярністю не лише у нашій державі, а й за кордоном.
Сьогодні «ВудВей» спеціалізується на виготовленні сертифікованих міжкімнатних та вхідних дверей та є єдиною фабрикою у Тернополі, яка представляє на ринку стовідсотково власну продукцію. Виробнича площа Тернопільської фабрики дверей «ВудВей» - понад 5 тисяч квадратних метрів. Найсучасніше обладнання, представлене відомими світовими брендами Homag, Sicar, Leadermac, Kuper,Viet, Houfe, Brandt в поєднанні із досвідом, сумлінням та заповзятістю колективу дає можливість виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію, здатну задовільнити найвибагливіші смаки замовників. Постійне вдосконалення та пошук нових ідей забезпечує збільшення обсягів виробництва і оновлення модельного ряду.
Аби якість міжкімнатних дверей відповідала сучасним стандартам, на фабриці ретельно підбирають сировину, з якої виготовляють двері. Відповідно до діючих норм, тут обирають лише сертифіковані матеріали, які проходять випробування та жорсткий контроль на всіх етапах виробництва. Наявність власних цехів первинної обробки деревини та сушіння, виробництва клеєного бруса дає можливість контролювати якість дверної продукції на всіх стадіях технологічного процесі виробництва. Сучасні технології дозволяють використовувати у роботі безпечні для екології та здоров’я людей клейові суміші, а також лакофарбові матеріали італійського виробництва, які володіють не тільки гарними декоративними, але й експлуатаційними якостями.
Двері на фабриці «ВудВей» виготовляють із масиву сосни, облицьованного МДФ і оздобленого натуральним шпоном дуба та інших цінних порід деревини, а також шпоном файн – лайн. Поєднання соснового «євробрусу» із МДФ унеможливлює будь-які якісні зміни дверних блоків під впливом навколишнього середовища протягом усього терміну експлуатації.